O mne

orechové sušienky_tisíc a jedna chuť
IMG_9042

Hocikto by si mohol myslieť (a nemám mu to za zlé), že som sa v kuchyni ocitla omylom. Nuž, áno. V kuchyni som samouk a ako to už u samoukov býva: ,,Učenie sa na vlastných chybách, je tým najlepším učením.“ Rada čítam knihy a rôzne články o varení, jedle a chuť zdokonaľovať sa v tom čo ma baví ma neopúšťa. Dúfam, že tá chuť ešte som mnou dlho ostane.

Začiatočník v kuchyni by sa mal držať receptu. Ale keďže som sa do kuchtenia a food blogovania pustila ,,po hlave“ nebol čas rozmýšľať, ale spamätať sa a konať. Takže prečo si rovno nevymýšľať vlastné recepty. Však?

IMG_8441
IMG_8844

Niečo o mne

Rada varím, ale hlavne pečiem skvelé dezertíky. Písanie, blogovanie a experimentovanie v kuchyni nie je len moje hobby, ale aj súčasť mňa. Z kuchyne vždy odchádzam unavená, ale šťastná, hoci nie vždy sa mi daný pokrm vydarí. Definovala by som sa ako postrach kuchyne pre ktorého je kuchárčenie príjemnou adrenalinovou aktivitou. Okrem toho sa často a rada zamýšľam nad rôznymi otázkami života, filozofujem o veciach, ktoré sa len tak ľahko nezmenia. Milujem francúzštinu, čokoládu a vždy som túžila vymýšľať vlastné zmysluplné citáty.

foodblog tísic a jedna chuť

Už rok som členom početnej blogovacej ,,famílie“. Za ten rok som stihla prečítať toľko článkov, pozrieť toľko videí o online marketingu a to by som nebola ja keby som som neurobila chybu….eee…viac chýb. A nebyť tých všetkých chýb, tak nikdy nevznikne tento blog.

No, ale týmto sa nič nekončí, pretože tých chýb a omylov ešte bude neúrekom. Som pripravená sa popasovať s ,,búrkami“ v kuchyni a dúfam, že kuchtenie na štýl ,,smrť v očiach“ sa raz zmení. Každopádne spomienok, myšlienok a zážitkov si z kuchyne vždy zoberiem do zásoby. Aj preto sa chcem s vami o ne prostredníctvom tohto blogu podeliť. A ešte aj preto aby ste sa nebáli byť sami sebou, plnili si sny, udržali si pravý úsmev na tvári a vychutnávali si svoj život naplno.

IMG_8907
tisíc a jedna chuť (logo)
IMG_8506
ovsená kaša_tisíc a jedna chuť_foodblog

Prihlás sa do klubu gastro-osôbok a buď vždy v obraze 🙂

Ak sa prihlásiš do tohto newslettera, každý pondelok ti do emailovej schránky príde:

môj príbeh z kuchyne, ktorý si budú môcť prečítať len členovia tohto klubu gastro-osôbok

upozornenie o publikovaní nového článku na mojom blogu, aby si o novom príspevku vedel medzi prvými

tipy, čo v danú sezónu v gastrosvete určite nevynechať

príbehy, fotky a zaujímavosti zo zákulisia príprav mojich receptov a článkov – exkluzívne len pre vás

 

Ak chceš byť vždy informovaný medzi prvými, čo mám nové a byť v obraze, prihlás sa do tohto newslettera – je to jednoduché potrebujete len emailovú adresu, menej ako 2 minútky a kliknúť na tento odkaz, kde sa dočítate viac 🙂