9V/2W Solárny Vodné Čerpadlo Záhradné Ozdobné Fontány Vody, Plávajúce Fontány, Jazierka Na Balkón Záhradné Dekorácie Vonkajšie

Nový produkt

€12.56

€18.20

-30 %

Skladom

Štítky:

akvarijné čerpadlo, fontána vodopád, airtrack čerpadla, voda funkciu čerpadla vonkajšie, fontány vodopád, modrá solárna fontána, prameň vody, dom fontána, vonkajšie, fontána záhrada, jacuzzi vankúš

Odrážky:

1、Toto čerpadlo sa spustí automaticky a je solárny bez potreby dodatočných výkon, ktorý je energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu.Poznámka: solárny panel musí byť úplne vystavená slnku, a to nesmú byť blokované, inak čerpadlo nebude fungovať správne.

2、Maximálne vody, výška: 70 cm (27.6 palcov).Dĺžka riadok: 12 ft.Maximálne vodné plochy: 150 cm (59 cm).Výška vody závisí na intenzite slnečného žiarenia.

3、Raz vystavená dostatok slnečného svetla, začne pracovať do 3 sekúnd.Uistite sa, že solárny panel nie je blokovaný a udržať filter vstup na dne, bez zvyškov.

4、Táto solárna fontána má životnosť viac ako 20 000 hodín.Má vstavaný striedavý motor pre dlhšiu životnosť a nižšiu spotrebu energie

5、Pripojené príslušenstvo a 4 trysky pre rôzne prietok vody a vody výšky.Vhodné pre vtáka kúpele, ryby nádrže, malých jazierok, záhradné dekorácie, vody kyslíkom obehu.

Parametre: Čerpadlo napätie: 9V

Výkonu čerpadla: 1.7 W

Maximálny prietok: 220L/H

Maximálny výťah: 150 cm

Maximálny sprej výška: 60 cm

Solárny panel napätie: 9V

Solárny panel power: 2.0 W

Solárny panel veľkosť: cca 180*120 mm

Farba: Čierna

Životnosť: ≥10000Hours

Pracovná doba: 8:00A.M.-5:00P.M.

Spustenie: čerpadlo nemôže pracovať bez slnečného svetla.Keď čerpadlo získa dostatočné slnečné svetlo, čerpadlo sa spustí v 3 sekundy.

Príslušenstvo:

Solárne vodné čerpadlo*1

Tryska *6

Tryska základňa*1

Plávajúce stravovanie*1

Adaptér*1

Príručka*1

Číslo Modelu Solárne Fontány
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)
Drop shipping Podpora

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace