Deti T-shirt 3D NASA

Nový produkt

€8.27

€11.03

-25 %

Skladom

Štítky:

bombardér bunda čínsky štýl, rocket nálepky, nasa, bunda s americkou vlajkou, g1 bunda, lúč lego technic, americká vlajka bunda, pornhub mikina, astronaut tapety, vonkajší priestor

Informácie O Výrobku

Pletené T-shirt umožňuje detská pokožka dýchať a nie fetter pohyb počas aktívnej hry.Tesný golier nie je úsek v priebehu času, a vzor nie je crack a nie zmiznúť aj po časté umývanie.Celý tesnenie vyzerá pôsobivé a bude vždy pomôže nájsť dieťa v dave.

Sezóna: demisezon

Typ aplikácie: sublimačná na textílie

Podrobnosti: okrúhly výstrih, dĺžka bedier line

Starostlivosť: prať pri teplote nepresahujúcej 40 stupňov.Železa pri teplote nie vyššej ako 110 stupňov.Nepoužívajte bielidlá

Zloženie: 100% hypoalergénny polyester

Servise zabezpečenie Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Doručenie kuriérom dodávame Co skladu v Moskve.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Potvrdenie objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátenie tovaru * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida a цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 SZ 19.01.1998 a Č. 942 SZ 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы osobnú hygienu a na ceste, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand P.), a тoвapoв k dispozícii индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Jednotlivých dodávateľa Лeвчeнкo вилиили

Гocудapствeнный нннo o o физичecкoгo лиц 315547600040251

Pemme dodávateľa Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки: 09: 00 ísť 19:00 (веми)

Zloženie Polyster
Vzor Typ Tlač
Značky Vsemayki.ru
Štýl Fashional

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace