YJZT 18X5.7 CM Ruže Kvet Garland Auto Nálepky Módne Poškriabaniu Occlusion Vinylové Nálepky C25-0694

Nový produkt

€1.00

€1.67

-40 %

Skladom

Štítky:

ocele auto odtlačkový, burton auto odtlačkový, mrazené auto odtlačkový, gm auto odtlačkový, pink floyd auto odtlačkový, crystal auto odtlačkový, corona auto odtlačkový, sharingan auto odtlačkový, vlajka auto odtlačkový, azur auto odtlačkový

YJZT 18X5.7 CM Ruže Kvet Garland Auto Nálepky Módne Poškriabaniu Occlusion Vinylové Nálepky C25-0694

Tento výrobok je zložený z troch častí.Horná vrstva je transparentný prenos film, stredná vrstva je hlavné telo, v spodnej časti je dno film.

Vložiť Nástroje : C loth, Stierkou alebo Kreditnej Karty.Vložiť Krok : 1.Bude auto telo čisté, a udržať auto telo suché. 2.Prosím, uistite sa, vložiť polohy a pomaly vložiť, vložiť zároveň, prosím, použite nástroje na nálepke škrabanie ploché, Kým film boli zbúraný. 3.Potom prilepte po opakovanom poškriabaniu a stlačením, a potom pomaly trhať priehľadný film. 4.Stlačte slzný film po nálepky, Až ploché,Nenechajte auto nálepky a mať žiadnu fyzickú rozluku alebo výstupky. 5.V prípade podmienok, môže mierne teplom, aby sa zabezpečilo, že nálepky môže byť lepšie a viac pevne prilepené v aute telo.Poznámka: Prosím, umyť vaše auto v 2-3 dni, ďakujem!

Dizajn Karikatúra
Položka Druh Nálepky
Názov Značky YJZT
Položka Výška 5.7cm
Kategória Nálepky
Položka Šírka 18cm
Typ Nálepky Kreatívne Nálepky
Druh Lepiť Nálepky
Umiestnenie Nálepky Celé Telo
Balenie Nie Zabalené
Nálepky auto nálepky
Položka Dĺžka 0cm
Farba Čierna/Strieborná
Položka Priemer 0cm
Model OEM
Názov Modelu C25-0694
Druh Materiálu PVC

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace