Tlačiareň časť formatter základná doska základná doska Pre Epson Expression XP-830 CE78 HLAVNÉ

Nový produkt

€16.99

Skladom

Štítky:

epson 830 čip, epson xp 830, epson l210 doske, huanan doska, epson t33, epson 830 recenziu, asus k550 klávesnice, senlifang, základná doska pre xiao mi, rady epson

Tlačiareň časť formatter základná doska základná doska Pre Epson Expression XP-830 CE78 HLAVNÉ

poznámka!Používané Časti, nie je nová, odstránené z použitého a prácu tlačiarne

package zahrnuté :1pcs

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Platby

PLATOBNÉ METÓDY

Akceptujeme alipay/Paypal/western union/TT.To je jednoduché a bezpečné pre vás zaplatiť prostredníctvom kreditnej karty, debetné karty, bankové prevody a PayPal účtoch.

Platby by mali byť vykonávané v 1~14 dní od víťaznej prvej položky.

Dodanie podrobnosti

POŠTOVNÉ A BALNÉ

1.Int ' l Post Letecky:

Pevný poplatok za Poštovné a balné, vrátane obalov, sklad, distribúcia, vybavovanie objednávok a náklady na spracovanie.Tovar vám bude odoslaný na výhru Kupujúci do 24 hodín od prijatia platby.Pozemok s položku, bude odoslaný z Hong Kong Ploché Air Mail alebo Registrované Air Mail.

Sme pomocou Tisicajednachut.sk štandardné ship0ping a E-PAKETOVÉ ČÍNA PRÍSPEVOK a HONGKONG POST INT ' L REGISTRA LETECKY do celého sveta.Väčšina procuts je poštovné zdarma.

Ak potrebujete express dopravcu, môžete vybrať Fedex/DHL/EMS, prosím, nechať DPH číslo k nám.

Vezmite prosím na vedomie, expedičný poplatok pokrýva mnohé iné náklady okrem skutočné prepravné náklady, ako je skladom poplatky, ľudské zdroje, alipay poplatky, Tisicajednachut.sk konečnej hodnoty poplatky, výpis poplatkov, poistenie poplatky, obalového materiálu poplatky, manipulačné poplatky a ect.Prosím, dajte nám vysoká miera na poštovného tak naše podnikanie môže pokračovať.

Podmienky predaja

PODMIENKY PREDAJA

Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou cieľ.Všetky výrobky sú kontrolovaná kvalita.Sú nové a v dobrom stave pri dodaní je pre našich zákazníkov.Ak výrobok je chybný, alebo poškodenia pri príchode, alebo zlý výrobok dodaný, kontaktujte nás prosím okamžite.Vráti prijatá do 30 dní od dátumu dodania a položka musí byť v pôvodnom novom stave, nie sú opotrebované alebo pozmenené akýmkoľvek spôsobom s pripojeným tagy & zábal.Inak vysporiadať je konečné.Návrat poštovné musí byť zaplatená kupujúcim.

Najprv nás kontaktujte, ak máte akékoľvek problémy/otázky/problémy.Budeme radi, ak chcete vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu mať v srdečné a priateľské spôsobom.

Vážime si vášho Postive spätnú Väzbu, a bude robiť to isté na odplatu.Nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez predchádzajúcej komunikácie s nami.Prosím, aby max 2 obchodné dni pre nás odpoveď.

Certifikácia Žiadne
Názov Značky CaoDuRen
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu XP-830

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace