100~5000pcs 3*2 mm Silný Magnet Hľadať Drobné Priemer Magnetu Väčšinu Malé Okrúhle Magnety Neodýmu Disk Magnety

Nový produkt

€2.13

€3.04

-29 %

Skladom

Štítky:

väčšinu šperky, feritové magnety krúžok, Neodýmu, veľké feritov krúžok magnet, sada magnetov vyhľadávania, vyhľadávanie magnet kovov, väčšinu veľa, bulk jewellery, silný magnet, dlaždice magnet urob si sám

modname=ckeditor

100~5000pcs 3x2mm Hľadať Drobné Magnet Priemer 3 mm x 2 mm Väčšinu Malé Okrúhle Magnety Neodýmu Disk Magnety Silný Magnet

UPOZORNENIA:

1. Vzhľadom na osobitnú povahu magnet a umelé merania.Skutočné rozmery sú predmetom fyzikálne merania.

2. Magnet má Širokú škálu použitia .Ideálny pre lepenie poznámky na chladnička dvere.tabuľa zápasov,adsorpcia rôznych oceľových častí,ktorým tkaniva box na streche, ideálny pre DIY projekty,atď.Spôsobiť veľké super magnetické,nedovoľte, aby dieťa dotknite sa ho.

3. Súvisiace elektronické produkty, ako napríklad Mechanické watchs ,bankové karty, mobilné telefóny, počítače, televízory, kardiostimulátorom, atď., sú ľahko ovplyvnení neodýmu, magnety, prosím zachovať určitú vzdialenosť, aby sa tak predišlo zbytočným stratám.

4. NdFeB magnety sú krehké, charakteristiky sú ťažké a krehké, najmä veľké výrobkov, pásy a tenké plátky, samostatné magnet, prosím, pozorne shift prekvapené, nesmie zlomiť pevný vypáčte, aby nedošlo k poškodeniu výrobku alebo poškodená , Oddelené zachovať určitú vzdialenosť, tak, aby ste sa nedotkli kolízie, poškodenie výrobku, alebo dokonca nebezpečné.

5. Neodýmu magnety sú obvykle potiahnuté, Niklu, Medi, Niklu, pokovovanie, aby sa zabránilo železa z hrdzaveniu.Ak nie je použité v čase, dbajte na to, aby od vysokej teploty a korozívnom prostredí,aj keď je povlak na povrchu magnet.6. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, majte dobrú komunikáciu s nami.

Certifikácia CE
Druh Trvalé
Pôvod CN(Pôvodu)
S Otvormi No
Kompozitné NdFeB Magnetmi
Aplikácia Priemyselné Magnet
Číslo Modelu N35
Tvar List

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace